Startovní listina

Jméno:
Příjmení:
Klub:
# vlna Jméno Ročník závod Klub Zaplaceno
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) František Káš 1991 10 km Penny Market s.r.o. Ne
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Renáta Peteříková 1967 10 km Ateliér Maur Ne
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Ivan Hladeček 1964 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Lenka Křížanová 1981 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Klára Dupalová 1978 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Bohumil Dupal 1978 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Michal Okrouhlik 1987 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Nikola Hájková 1988 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Blanka Maucher 1973 10 km Rozbehame Karlovy Vary Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Hana Heiserová 1974 10 km Rozběháme Vary Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Monika Křížková 1986 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Jakub Ševčík 1990 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Jarmila Marešová 1986 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Barbora Špačková 1983 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Katka Remeňová 1979 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Petr Jenčík 1972 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Martina Kováříková 1991 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Vlastimil Marek 1982 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Lukáš Holeček 2001 10 km Run RS Holeček Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) František Holeček 1970 10 km Run RS Holeček Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Žanna Surkova 1982 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Aneta Nováková 1993 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Lukáš Šmíd 1989 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Jana Voděrová 1974 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Miroslav Špaček 1980 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Peter Debnar 1979 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Katerina Debnarova 1981 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Kateřina Kolářová 1985 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Zdeňka Prášková 1965 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Veronika Krajčová 1983 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Milan Krajča 1983 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Andrea Marková 1971 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Kateřina Kopecka 1979 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Dagmar Broncová 1975 10 km RunLadies Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Marcela Auxtová 1962 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Ján Auxt 1960 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Jiří Šíma 1974 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Filip Schlosser 1994 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Miroslav Kočovský 1971 10 km TJ Sokol Senohraby Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Ondřej Škvor 1992 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Jan Pirk 1948 10 km Lékařský Triatlon Klub Praha Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Luboš Majerik 1982 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Lukáš Fetter 1982 10 km Spartak Praha 4 Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Petra Jirásková 1981 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Zuzana Kosová 1982 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Drahomír Otáhalík 1973 10 km Kačerov Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Jana Peklová Schrőderová 1982 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Kristýna Nožičková 1982 10 km Šneci v běhu Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Soňa Němcová 1978 10 km Šneci v běhu Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Lukáš Kužel 1983 10 km VIS PRAHA Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Kateřina Janulková 1991 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Jozef Stehlík 1975 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Michal Ježek 1966 10 km Busch Výroba CZM Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Jiří Novák 1961 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Kristýna Sojková 1984 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Brice Morin 1981 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Zdeněk Matouš 1962 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Antonín Novák 1967 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Markéta Zmeškalová 1976 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Petr Čvančara 1990 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Pavla Tomášková 1969 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Jaroslav Parpel 1976 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Robert Gajdos 1974 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Edina Valentova 1984 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Lukáš Hrubý 1981 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Markéta Rozehnalová 1988 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Klára Rozehnalová 1993 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Miriam Rozehnalová 1990 10 km Rozinky Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) David Tomášek 1991 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Karel Bernt 1979 10 km SWEEP ULTIMATE GYM Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Marek Janalík 1993 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Jana Florianová 1974 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Petr Kymla 1977 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Václav Waldmann 1988 10 km Haka Racing Team Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Lucie Podaná 1984 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Jana Macáková 1982 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Andrej Chovanec 1988 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Jindřiška Kozáková 1979 10 km Total Vital Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Jan Hnízdil 1991 10 km SOFTIM.CZ Runners Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Marie Činčilová 1974 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Roman Mazur 1990 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Kateřina Vysloužilová 1964 10 km Total Vital Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Jindřich Hladeček 1978 10 km Dolce Gang Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Roman Lang 1973 10 km Kolovraty Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Petr Volkmer 1977 10 km Ski Klub Smíchov Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Lukáš Neumann 1982 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Alžběta Libenská 1991 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Ivana Vargová 1999 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Šimon Vydlák 2002 10 km IKEM Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Kristýna Štefanková 1992 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Tomáš Kňáva 1982 10 km StopGaučink, Běžci Chomutov Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Klára Dziková 1990 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Tereza Vágnerová 1990 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Renata Chovancová 1975 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Karel Nekolný 1976 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Tereza Kocichová 1986 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Monika Dudášová 1966 10 km SK Vlaška Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Radek Fencl 1965 10 km SK Vlaška Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Petr Moravec 1981 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Ivana Březinová 1990 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Sergej Pavlovec 1976 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Irena Pémová 1979 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Filip Gleta 1992 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Milan Beneš 1964 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Matěj Kosík 1983 10 km Červený klobouk architekti Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Lukáš Brabač 1985 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Vladimír Saturka 1959 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Václav Havlíček 1979 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Markéta Sochorová 1987 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Soňa Blasbalgová 1975 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Jan Dvořák 1979 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Ivo Tyburec 1962 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Vojtěch Kašpar 1989 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Daniel Suk 1988 10 km Dr.Max Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Pavel Hejkrlík 1984 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Vladimir Lazovy 1984 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Jozef Kimák 1994 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Viktor Komárek 1995 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Petra Šabatová 1988 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Karel Raus 1992 10 km Dr.Max Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Eliška Cibulková 1989 10 km SK Svěrák Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Monika Kubínová 1989 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Jitka Kepertová 1994 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) David Koštál 1972 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Michal Němec 1979 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Barbora Boušková 1989 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Markéta Dvořáková 1990 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Ondřej Douša 1977 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Daniel Valek 1978 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Richard Rokyta 1965 10 km FN Plzeň Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Vratislav Pechman 1971 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Kamil Štědrák 1959 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Petr Němeček 1977 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Jakub Melichar 1990 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Marcela Joslová 1990 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Michal Nemček 1985 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Martin Kodaj 1973 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) David Hruška 1968 10 km Jeřabinka Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Jan Náhlík 1981 10 km Total Vital Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Irena Forejtová 1969 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Filip Hruška 2004 10 km Jeřabinka Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Markéta Hrušková 1974 10 km Jerabinka Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Romana Poplová 1968 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Petra Kubátová 1989 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Václav Příhoda 1991 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Nikol Trendová 1995 10 km Run Ladies Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Andrea Krocová 1973 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Miloš Kroc 1973 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Adam Fiala 1989 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Ondřej Jadlovský 1989 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Petr Hnyk 1980 10 km Mercedes-Benz Ski Team Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Jan Klimeš 1994 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Hana Hahn 1980 10 km Sweep Ultimate Gym "Hahn Team " Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Miloš Kopecký 1982 10 km Sweep Ultimate Gym Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Tomáš Krákora 1978 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Petr Kašparec 1962 10 km AJETO RUNNIG TEAM Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Petra Peřinová 1994 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Karel Filip 1985 10 km AC Jeskyně Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Ondřej Pátek 1989 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Tomáš Hynek 1993 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Petr Říha 1990 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Dominika Kuncová 1992 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Veronika Arky 1973 10 km Proste bez! Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Tomas Vit 1975 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Martin Frodl 1989 10 km POLL Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Martin Holek 1986 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Jana Stejskalová 1984 10 km Abess Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Hana Krupková 1980 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) David Kotěšovec 1988 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Judita Králíková 1993 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Michaela Mullerová 1992 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Drahoslava Jarošíková 1973 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Jana Kondělková 1996 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Miroslava Marešová 1980 10 km Šneci v běhu Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Berenika Jerieová 1991 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Jan Uhlíř 1975 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) David Slezák 1982 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Michaela Skálová 2001 10 km Praha 4 Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Helena Slavíková 1978 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Anna Nerglová 1979 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Linda Stejskalová 1999 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Tomáš Belov 1990 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Stanislav Rimkevič 1980 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Marie Kunstátová 1979 10 km Šneci v běhu Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Jiří Kunstát 1976 10 km Šneci v běhu Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Roman Pavelka 1967 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Tibor Jelenek 1979 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Martin Buriánek 1970 10 km Šneci v běhu Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Eliška Kratochvílová 1990 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Jakub Stejskal 1993 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Anna Beutelhauserová 1975 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Tereza Panošová 1980 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Michal Polak 1991 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Petra Jinova 1975 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Petr Sokol 2000 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Tomáš Jančovič 1990 10 km Edwards Lifescience Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Petr Němec 1970 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Ivo Švec 1980 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Šárka Špalková 1995 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Lucie Mareth 1988 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Helena Šťastná Koblihová 1980 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Tomáš Trnka 1974 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Michal Rosenauer 1969 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Eliška Chladilová 1995 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Kateřina Matasová 1993 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Lukáš Vlasák 1998 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Anežka Muller 1986 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Jakub Veselý 1985 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Pavel Ulbrich 1974 10 km Rungo Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Olga Rudikova 1988 10 km Greyson Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Michal Kalián 1986 10 km Greyson Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Vojtěch Sikyta 1991 10 km Greyson Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Kristína Švecová 1986 10 km Greyson Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) David Kopečný 1975 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Kateřina Ježková 1991 10 km PVZP Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Zuzana Jeřábková 1997 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Miloslav Zítka 1963 10 km ŠAK CHODOV / ROZBEHAME VARY Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Gabriela Malá 1998 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Lukáš Polách 1995 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Valeryia Andryieuskaya 1994 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Ievgeniia Nedainova 1989 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Nikita Kryzhanovskii 1994 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Andrea Kellnerová 1998 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Pavel Grec 1980 10 km Dr. Max Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Andrea Šipková 1978 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Žaneta Hendrychová 1982 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Barbora Glaserová 1986 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Kristýna čillíková 1979 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Markéta Kafková 1984 10 km 2bwinner Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Radim Šťastný 1974 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Aneta Zamostna 1990 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Eva Pazderková 1995 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Miroslav Kunc 1972 10 km Pro štěstí a radost Nejdek Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Vladimír Frýba 1978 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Monika Kačerová 1974 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Karolína Holušová 1990 10 km Mladí lékárníci Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Petra Janošcová 1989 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Jiří Pavel 1979 10 km AeskuLab Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Lenka Hanousková 1989 10 km AeskuLab Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Marcela Čapková 1979 10 km AeskuLab Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Markéta Koudelková 1986 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Robert Svoboda 1977 10 km bajker.eu Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Tomáš Florián 1979 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Kristýna Geierová 1994 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Kateřina Šaldová 1990 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Kateřina Galiová 1979 10 km Super Baby z Kopru Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Jana Formánková 1977 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Stanislav Dvorský 1976 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Radek Lexa 1982 10 km Běžecký klub České Spořitelny Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Radek Hrach 1966 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Veronika Ryšánková 1995 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Klára Malíková 1983 10 km Srdcaři Rungo Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Aneta Fialová 1997 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Michaela Brychová 1986 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Michael Kohout 1984 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Tereza Metelcová 1993 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Daniela Rebmann 1974 10 km Vlachovice Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Kristyna Souckova 1991 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Tomáš Lacina 1974 10 km Mazda team Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Honza Hinais 1981 10 km Ano
6. vlna start 11:50 (vyzvednutí čísla do 11:05) Věra Petráčková 1984 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Dominik Diňa 1997 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Jitka Kašová 1959 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Petra Kašová 1986 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Jitka Bilejová 1984 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Petr Mikulenka 1984 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Jana Bušová 1980 10 km Generali Česká Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Dominika Dvořáková 1992 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Samuel Porsch 2005 10 km Generali Investments Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Filip Honsů 1991 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Martin Pagáč 1984 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Michal Pleva 1989 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Vojtěch Sedláček 1979 10 km Ano
5. vlna start 11:40 (vyzvednutí čísla do 10:55) Miroslava Konvičková 1970 10 km Ano
4. vlna start 11:30 (vyzvednutí čísla do 10:45) Radka Kostelecká 1994 10 km Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Tomáš Vrátný 1981 10 km Mercedes-Benz Ski Team Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Petr Osmík 1997 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Ilona Koubková 1956 10 km Spartak Praha 4 Ano
2. vlna start 11:10 (vyzvednutí čísla do 10:25) Michael Šolín 1989 10 km Ano
3. vlna start 11:20 (vyzvednutí čísla do 10:35) Veronika Klimková 1994 10 km Ano
1. vlna start 11:00 (vyzvednutí čísla do 10:15) Michaela Šindelářová 2002 10 km Ano
Michaela Svrčková 1977 5 km MSC Czech republic Ne
Martin Novacek 1981 5 km MSC Czech republic Ne
Barbora Štěpánková 1984 5 km MSC Czech republic Ne
Ivana Hejdova 1975 5 km Ne
Rudolf Kupka 1977 5 km Ne
Jiri Komurka 1977 5 km Ne
Petr Dvorak 1986 5 km Ne
Karolina Vozkova 1986 5 km Ne
Jitka Pletichova 1990 5 km Ne
Martina Shrbena 1975 5 km Ne
Magdalena Krotilova 1971 5 km Báječné ženy v běhu Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Irena Samková 1985 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Renata Mašková 1984 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Martina Pitliaková Jindřichovská 1982 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Petr Pitliak 1983 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Michaela Paterová 1988 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Jan Patera 1956 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Jana Trávníková 1974 5 km Báječné ženy v běhu Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Václav Bouda 1973 5 km Sokol Horní Počernice Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Kateřina Boudová 1973 5 km Sokol Horní Počernice Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Marie Žaludová 1956 5 km Hvozdnický šakalíci Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Jana Filipová 1987 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Zuzana Benesova 1983 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Denisa Berntová 1982 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Martina Odstrčilová 1983 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Lukáš Martin 1981 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Andrea Lněničková 1994 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Marie Jenčíková 1973 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Markéta Zdeňková 1989 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Kateřina Holasová 1988 5 km Kadodočík Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Iveta Tampírová 1970 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Zuzana Hlinkova 1990 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Lucie Koubková 1973 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Iva Berntová 1982 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Jana Husová 1976 5 km Ano
Markéta Palkosková 1997 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Renata Bendlová 1977 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Petra Maršová 1978 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) David Chvátal 1994 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Michaela Kmoníčková 1983 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Michaela Zíková 1988 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Veronika Pittnerová 1991 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Petr Tausch 1955 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Kateřina Huboňová 1993 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Martina Krejcarová 1976 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Lukáš Havránek 1986 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Martin Brada 1985 5 km VIS Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Eva Pytlová 1987 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Hana Miškaninová 1984 5 km STS Chvojkovice Brod Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Jan Holec 1972 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Iveta Janulková 1991 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Tomáš Císařík 1954 5 km Tgc Kunratice Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Marta Janečková 1977 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Jitka Carbolová 1974 5 km Mattoni Freerun Praha - Hvězda Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Kateřina Mikolášová 1989 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Pavlína Kočovská 1974 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Ondřej Kluzák 1984 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Zuzana Jendrálová 1993 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Vladimír Zajíc 1963 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Šárka Zajícová 1982 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Tomáš Zajíc 2010 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Jakub Jančík 1983 5 km BKČS Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Marcela Nováková 1975 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Šárka Volfová 1974 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Zdeněk Zachoval 1993 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Daniela Hnátová 1979 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Jana Prosická 1971 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Kateřina Ondřejová 1975 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Jitka Nováková 1975 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Michaela Drbohlav Plickova 1989 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Lucie Častorálová 1993 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) David Chovanec 1971 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Denisa Hájková 1977 5 km Prostě běž! Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Veronika Mochová 1988 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Gabriela Hejbalová 1995 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Pavel Tomášek 1964 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Marta Kotonová 1981 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Blanka Kavoňová 1966 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Martina Ježková 1989 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Ivana Rennerová 1975 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Jana Veverková; 1990 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Kristýna Prokopová 1982 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) David Prokop 1990 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Eva Kasalová 1994 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Michal Vojacek 1974 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Marie Mirosnikova 1972 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Veronika Svobodová 1977 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Bohumila Janošíková 1973 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Miroslava Voříšková 1969 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Zuzana Kremlíková 1981 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Marta Kaniová 1976 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Jan Kroužek 1976 5 km Total Vital Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Michaela Vondrášková 1986 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Ivana Svobodová 1980 5 km Mattonky Jablonec Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Filip Šenk 2006 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Kateřina Marvanová 1973 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Petr Boháč 1979 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Klára Košnářová 1978 5 km Dolce gang Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Anna Hnízdilová 1992 5 km SOFTIM.CZ Runners Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Tereza Kuníková 1990 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Michal Kuník 1989 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Markéta Syslová 1987 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Jiří Poprovský 1974 5 km Stopgaučink Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Barbora Wolfová 1990 5 km Stopgaučink Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Pavel Koton 1980 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Dorota Polaková 1991 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Adéla Daníčková 1979 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Tomáš Daníček 1978 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Hana Šindelářová 1977 5 km Dolce Gang Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Stanislava Neubergová 1982 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Petra Chloupková 1991 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Martina Volkmerová 1975 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Petr Brodec 1997 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Zuzana Slunečková 1982 5 km Severky Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Helena Roflíková 1983 5 km Severky Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Vladimír Kurka 1984 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Petr Brzobohatý 1984 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Erika Duchková 1977 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Karolína Bolková 1976 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Eliška Hynková 1996 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Leona Gulišová 1979 5 km liga spravedlivých Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Vít Nehasil 1994 5 km SOFTIM.CZ Runners Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Lucie Speváková 1982 5 km Báječné ženy v běhu Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Jana Vydláková 1972 5 km IKEM Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Stanislava Pištěková 1989 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Pavel Kubinčiak 1985 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Pavla Svítilová 1977 5 km Sportujeme s dětmi Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Petr Svítil 1978 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Pavel Černý 1977 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Jitka Doležalová 1980 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Markéta Matoušková 1978 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Pavlína Faifrová 1981 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Alena Tylšová 2002 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Jana Prášková 1983 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Simona Koprlová 1991 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Anděla Staňková 1989 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Iva Tyburcová 1989 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Tereza Jará 1993 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Martin Přibyl 1970 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Jana Schulzova 1964 5 km Vasalopet Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Jan Hejvy Stočes 1954 5 km Hejvy´s intimmate Team Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Petra H. Stočesová 2008 5 km Hejvy´s intimmate Team Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Hana Saturkova 1988 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Kamila Dvořáková 1976 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Kateřina Parusová 1995 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Nela Tyburcová 2008 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Martin Votřel 1991 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Kateřina Merrelová 1992 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Jitka Patríková 1989 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Monika Němečková 1980 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Jan Zikmund 1968 5 km Mattoni Free run Hvězda Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Josef Hejbal 1966 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) Milan Borůvka 1978 5 km Pricefx Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Pavla Jakobsson 1986 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Tereza Králová 1992 5 km Ano
18. vlna - start 13:50 (vyzvednutí čísla od 13:05) James Drake 1963 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Adéla Janšová 1986 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Jana Horáčková 1975 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Monika Starcová Čumpelíková 1987 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Petra Šmídová 1977 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Eliška Jančaříková 1990 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Ivona Kuželíková 1977 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Daniela Paulisova 1983 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Šárka Marovcová 1975 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Petra Zajicova 1980 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Eva Ulbrichová 1977 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Josef Krátký 1988 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Jan Leitner 1978 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Věra Růžičková 1972 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Irena Vavrochová 1974 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Miroslav Janošík 1972 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Martin Mlsna 1985 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Michaela Dvořáková 1992 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Evžen Demčenko 1976 5 km Atletika Birzai Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Gitana Gasiunaite - Demčenko 1976 5 km Atletika Birzai Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Magdalena Kolářová 1993 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Marta Škodová 1979 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Denisa Škodová 2010 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Jana Švecová 1989 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Ondřej Švec 1988 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Magdaléna Michalovičová 1997 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Sára Kopecká 1997 5 km AK Perná Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Beáta Gorniaková 1986 5 km Běžecký klub České spořitelny Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Helena Mančalová 1983 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Martina Chladová 2002 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Filip Klíma 1994 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Gabriela Machová 1977 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Lucie Mužíková Čechová 1989 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Martin Kološ 1983 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Kateřina Hakenová 1972 5 km Funkční trénink Milovice Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Iva Hanáčková 1986 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Klára Gašparová 1983 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Marie Šustová 1964 5 km Šneci v běhu Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Aneta Neradová 1985 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Petra Hnyková 1976 5 km Indoložky Praha Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Gabriela Mikešová 1984 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) David Neuvirt 1987 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) David Špoták 1984 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Michala Spudilová 1979 5 km Běžecký klub České spořitelny Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Monika Dvořáková 1970 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Lea Rajnošková 1984 5 km BZR Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Miroslava Veselá 1993 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Radmila Pikorová 1970 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Marie Filipová 1981 5 km AC Jeskyně Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Kateřina Štorcová 1999 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Daniel Štorc 2004 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Nikola Hovorková 1994 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Roman Slavík 1984 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Filip Štaffa 1985 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Alena Strnadová 1989 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Daniela Wogurková 1972 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Adéla Volková 1990 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Jana Stříbrná 1984 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Martin Kozelka 1988 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Hana Hiřmanová 1991 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Vítězslav Karas 1983 5 km SVVAT Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Dana Pelíšková 1990 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Jana Bendová 1991 5 km Dr.Max Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Lukáš Volf 1985 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Marie Kůtková 1978 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Sára Kůtková 2005 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Tereza Benešová 1982 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Martina Uhlířová 1974 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Dana Pochmanová 1989 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Jakub Kortus 1991 5 km Praha 4 Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Alena Bílková 1979 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Jan Bílek 1977 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Janickova Marika 1979 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Michal Janicek 1979 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Milan Hlávka 1972 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Růžena Jeleneková 1979 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Michal Janko 1981 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Lucie Tomanová 1993 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Kateřina Martinásková 1976 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Tereza Jandová 1994 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Lucie Kukačková 1994 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Eliska Taborska 1988 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Hana Šrámková 1994 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Daniela Daskalov 1986 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Jana Šobrová 1979 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Šárka Sokolová 1989 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Tereza Jenčová 1997 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Veronika Háková 1997 5 km Šneci v běhu Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Ján Pivarči 1992 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Helena Trnková 1975 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) René Novysedlák 1996 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Nicola Trnková 1993 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Klaudia Farkašovská 1998 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Sylvie Lanštiaková 1974 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Jitka Iszworová 1990 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Veronika Kadlecová 1989 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Šárka Procházková 1994 5 km Greyson Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Štěpánka Dvořáková 1990 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Radim Berka 1957 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Šárka Chvalinová 1988 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Aleš Krejčí 1993 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Maxim Nedellec 2005 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Josef Kautzner 1957 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Lenka Pačesová 1989 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Barbora Řiháková 1991 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Frederika Kavková 2002 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Lucie Habartová 1987 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Veronika Vejtasová 1994 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Denisa Viczenova 1991 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Lucie Kašparová 1990 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Jana Krejčí 1972 5 km PVZP Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Petra Nedellecová 1978 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Hana Ludesová 1993 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Lenka Maršálková 1992 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Jana Nováková 1988 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Tereza Zahradilová 1993 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Roman Kubát 1995 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Jitka Polišenská 1972 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Petra Čermáková 1994 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Michal Haushalter 1965 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Jaroslav Palkovsky 1978 5 km PVZP Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Zuzana Macků 1989 5 km Generali Investments CEE Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Karolína Šecová 1995 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Jana Bláhová 1994 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Daniel Grunert 1995 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Anna Chaloupka 1986 5 km Nadační fond Kardiomyopatie Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Linda Čížková 1994 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Kateřina Šubová 1989 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Klára Polášková 1983 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Marie Brabencova 1997 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Leoš Řenč 1984 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Jan Dolejška 1991 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Jakub Kantor 1987 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Gabriela Kantorová 1988 5 km Generali Investments CEE Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Petra Hlaváčková 1974 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Tibor Szabo 1957 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Petr Šimůnek 1973 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Iveta Weisová 1991 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Lucie Kilianová 1990 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Eliška Pokorná 1992 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Magdaléna Pokorná 1993 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Jana Spackova 1993 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Kateřina Kroupová 1985 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Olga Gawrys 1986 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Alicja Jonczyk 1985 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Jana Petrzikova 1986 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Kateřina Trsková 1997 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Michal Znamenacek 1970 5 km PVZP Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Halina Trsková 1966 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Václav Černý 1998 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Petr Mahel 1981 5 km Běžouni z klánovického lesa Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Lenka Mošnerová 2000 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Michael Kofnovec 1998 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Lenka Hrdličková 1997 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Jakub Špaček 2002 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Jiří Lacina 1992 5 km Dr.Max Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Kateřina Zemková 1998 5 km Dr.Max Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Eduard Frey 1958 5 km KČT Kralupy nad Vltavou Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Radek Hladil 1987 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Kristýna Vrbová 1991 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Marie Ptáčková 1985 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Michaela Hrychová 1964 5 km AeskuLab Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Kristýna Posltová 1996 5 km AeskuLab Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Martina Palas 1986 5 km AeskuLab Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Kateřina Šprláková 2008 5 km AeskuLab Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Katarina Šprláková 1985 5 km AeskuLab Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Marcela Raisrová 1958 5 km AeskuLab Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Marcela Hladová 1971 5 km AeskuLab Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Barbora Rohlová 1973 5 km AeskuLab Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Šárka Měkutová 1992 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Martin Jegla 1990 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Jan Král 1985 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Helena Součková 1972 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Barbora Kněžínková 1983 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Eliška Petržílková 1986 5 km PČR Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Magdaléna Kotková 1986 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Zdeněk Měřička 1986 5 km SDH Klučov Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Nela Šmejkalová 2006 5 km SDH Klučov Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Petra Senohrábková 1972 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Eliška Senohrábková 2004 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Adéla Senohrábková 2002 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Simona Zachová 1983 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Radka Grec 1984 5 km Dr. Max Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Martina Kaščáková 1994 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Martina Holtová 1965 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Lenka Běhalová 1986 5 km Ano
13. vlna - start ve 13:00 ( vyzvednutí čísel od 12:15) Lenka Mikešová 1983 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Barbora Dřevojánková 1984 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Tom Vajda 1978 5 km Ano
12. vlna - start ve 12:50 ( vyzvednutí čísel od 12:05) Mira Arandelovic 1991 5 km Ano
14. vlna - start ve 13:10 ( vyzvednutí čísel od 12:25) Kristýna Fetterová 1988 5 km Spartak Praha 4 Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Karel Zahradník 1982 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Lucie Řezníčková 1970 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Lukáš Uhlíř 1976 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Lukáš Seyfryd 1990 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Michal Emingr 1992 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Barbora Judita Kasperová 1992 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Hana Pátková 1977 5 km Ano
17. vlna - start ve 13:40 ( vyzvednutí čísel od 12:55) Jan Weigl 1977 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Kateřina Pospíšilová 1995 5 km Ano
16. vlna - start ve 13:30 ( vyzvednutí čísel od 12:45) Jana Čihařová 1982 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Magdalena Kamarytova 1995 5 km Ano
15. vlna - start ve 13:20 ( vyzvednutí čísel od 12:35) Martina Kujanova 1958 5 km Báječné ženy v běhu Ano
Dětský závod Nikola Podhradská 2008 Dětské závody SK Sokol Zlatníky Ano
Dětský závod Kristýna Kalistová 2010 Dětské závody Ano
Dětský závod Lukáš Okrouhlík 2013 Dětské závody Ano
Dětský závod Tadeáš Okrouhlík 2016 Dětské závody Ano
Dětský závod Nella Pitliaková 2009 Dětské závody Ano
Dětský závod David Pitliak 2015 Dětské závody Ano
Dětský závod Lukáš Pitliak 2017 Dětské závody Ano
Dětský závod Jan Bouda 2010 Dětské závody Sokol Horní Počernice Ano
Dětský závod Samuel Bouda 2015 Dětské závody Ano
Dětský závod Rozálie Špačková 2013 Dětské závody Ano
Dětský závod Daniel Steffal 2013 Dětské závody Ano
Dětský závod Natálie Steffalova 2017 Dětské závody Ano
Dětský závod Jakub Reichelt 2006 Dětské závody Ano
Dětský závod Julie Debnárová 2013 Dětské závody Ano
Dětský závod Vanesa Debnárová 2017 Dětské závody Ano
Dětský závod Jakub Schoř 2013 Dětské závody STS Chvojkovice Brod Ano
Dětský závod Klára Erbenová 2011 Dětské závody Ano
Dětský závod Adéla Jeleneková 2009 Dětské závody TJ SOKOL VINOHRADY Ano
Dětský závod Anna Jeleneková 2013 Dětské závody TJ SOKOL VINOHRADY Ano
Dětský závod Anežka Petrová 2011 Dětské závody Ano
Dětský závod Vojtěch Fetter 2014 Dětské závody Ano
Dětský závod Ondřej Fetter 2019 Dětské závody Spartak Praha 4 Ano
Dětský závod Michael Kos 2012 Dětské závody Ano
Dětský závod Veronika Kosovâ 2013 Dětské závody Ano
Dětský závod Veronika Florianová 2007 Dětské závody Ano
Dětský závod Vendula Makovcova 2012 Dětské závody Ano
Dětský závod Václav Daníček 2008 Dětské závody Ano
Dětský závod Victor Daníček 2014 Dětské závody Ano
Dětský závod Patrik Svítil 2007 Dětské závody SK Praga Ano
Dětský závod Martin Svítil 2009 Dětské závody SK Praga Ano
Dětský závod Veronika Svítilová 2015 Dětské závody Sportujeme s dětmi Ano
Dětský závod Max Kadlčík 2010 Dětské závody Ano
Dětský závod Nela Němečková 2013 Dětské závody Ano
Dětský závod Adam Němeček 2011 Dětské závody Ano
Dětský závod Filip Nekvasil 2006 Dětské závody Ano
Dětský závod Daniel Kuželík 2006 Dětské závody Ano
Dětský závod Pavlína Kuželíková 2010 Dětské závody Ano
Dětský závod Petr Jirásek 2013 Dětské závody Ano
Dětský závod Elen Jirásková 2010 Dětské závody Ano
Dětský závod Alexandra Doušová 2018 Dětské závody Ano
Dětský závod Martin Mlsna 2012 Dětské závody Ano
Dětský závod Gabriela Mlsnová 2014 Dětské závody Ano
Dětský závod Anna Veselovská 2007 Dětské závody Ano
Dětský závod Jakub Veselovský 2011 Dětské závody Ano
Dětský závod Daniela Škodová 2011 Dětské závody Ano
Dětský závod Ludvík Škoda 2014 Dětské závody Ano
Dětský závod Jan Veselovský 2009 Dětské závody Ano
Dětský závod Marek Hnyk 2011 Dětské závody Ano
Dětský závod Lukáš Hnyk 2014 Dětské závody Ano
Dětský závod Amálka Škraňková 2016 Dětské závody Ano
Dětský závod Johana Fusková 2017 Dětské závody Ano
Dětský závod Vítězslav Karas 2009 Dětské závody Ano
Dětský závod Anna Vonsová 2014 Dětské závody Ano
Dětský závod Jáchym Kůtek 2011 Dětské závody Ano
Dětský závod Eva Vílova 2014 Dětské závody Ano
Dětský závod Mikuláš Procházka 2006 Dětské závody Srdíčkáři Ano
Dětský závod Sebastián Procházka 2015 Dětské závody Ano
Dětský závod Barbora Benešová 2014 Dětské závody Ano
Dětský závod Kamila Kunstátová 2006 Dětské závody Šneci v běhu Ano
Dětský závod Jiří Kunstát 2007 Dětské závody Šneci v běhu Ano
Dětský závod Jan Kunstát 2017 Dětské závody Šneci v běhu Ano
Dětský závod Karolína Kunstátová 2010 Dětské závody Šneci v běhu Ano
Dětský závod Tomáš Buriánek 2015 Dětské závody Šneci v běhu Ano
Dětský závod Adam Jelenek 2007 Dětské závody TJ SOKOL VINOHRADY Ano
Dětský závod Antonie Janko 2016 Dětské závody Ano
Dětský závod Alexandr Janko 2018 Dětské závody Ano
Dětský závod Robert Janicek 2012 Dětské závody Ano
Dětský závod Richard Janicek 2010 Dětské závody Ano
Dětský závod Václav Kříž 2017 Dětské závody Ano
Dětský závod Nela Přádová 2010 Dětské závody Atletika JM Ano
Dětský závod Šimon Belfín 2014 Dětské závody Ano
Dětský závod Klára Belfínová 2012 Dětské závody Ano
Dětský závod Antonín Větrovec 2014 Dětské závody Ano
Dětský závod Marie Mančalová 2012 Dětské závody Ano
Dětský závod Robin Makovec 2016 Dětské závody Ano
Dětský závod Amélie Nedellecová 2008 Dětské závody Ano
Dětský závod Marion Nedellecová 2010 Dětské závody Ano
Dětský závod Matěj Žáček 2017 Dětské závody Ano
Dětský závod Berta Rohožková 2014 Dětské závody Ano
Dětský závod Laura Ječménková 2013 Dětské závody Ano
Dětský závod Josef Grec 2011 Dětské závody Orel Vyškov Ano
Dětský závod Johana Grec 2016 Dětské závody Orel Vyškov Ano
Dětský závod Viktor Uhlíř 2018 Dětské závody Ano
Dětský závod Dora Uhlířová 2014 Dětské závody Ano
Dětský závod Tomáš Polášek 2016 Dětské závody Ano
Dětský závod Tereza Znamenackova 2008 Dětské závody PVZP Ano
Dětský závod Daniel Zajíc 2015 Dětské závody Ano
Dětský závod Filip Dupač 2012 Dětské závody Sokol říčany Ano
Dětský závod Denisa Dupačová 2010 Dětské závody Sokol říčany Ano
Dětský závod Julie Ella Kymlová 2011 Dětské závody Ano
Dětský závod Lucie Floriánová 2011 Dětské závody Ano
Dětský závod Eliška Pavlová 2010 Dětské závody AeskuLab Ano
Dětský závod Bruno Veit 2013 Dětské závody AeskuLab Ano
Dětský závod Václav Adámek 2008 Dětské závody AeskuLab Ano
Dětský závod Veronika Adámková 2010 Dětské závody AeskuLab Ano
Dětský závod Eva Fraňková 2011 Dětské závody AeskuLab Ano
Dětský závod Martin Florian 2014 Dětské závody Ano
Dětský závod Daniel Dolin 2010 Dětské závody Ano
Dětský závod Václav Švec 2018 Dětské závody Ano
Dětský závod Anna Mendlova 2010 Dětské závody Ano
Dětský závod Melanie Mendlova 2007 Dětské závody Ano
Dětský závod Štěpán Kimla 2008 Dětské závody VINPR Ano
Dětský závod Eliška Vojtková 2014 Dětské závody Ano
Dětský závod Tomáš Bílek 2009 Dětské závody Ano
Dětský závod Tom Kotaška 2011 Dětské závody Ano
Dětský závod Vojtěch Šmejkal 2009 Dětské závody SDH Klučov Ano
Dětský závod Tomáš Kubálek 2007 Dětské závody SDH Klučov Ano
Dětský závod Filip Kubálek 2009 Dětské závody SDH Klučov Ano
Dětský závod Cornelia Rebmann 2011 Dětské závody SK NMNM Ano
Dětský závod Petr Sasinek jr 2009 Dětské závody Ano
Dětský závod Ella Sasinkova 2011 Dětské závody Ano
Dětský závod Vítězslav Pirník 2007 Dětské závody SK Sokol Zlatníky Ano
Lea Weiglová 2010 Dětské závody Ano
Mikuláš Weigl 2014 Dětské závody Ano
Dětský závod Vilém Vávra 2015 Dětské závody Ano
Jakub Bastyr 1988 5 km - Chůze Ne
Radka Jenysova 1983 5 km - Chůze Ne
Michal Sirotek 1978 5 km - Chůze Ne
Viktoryia Baufalik 1990 5 km - Chůze Ne
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Ludmila Vavrdová 1966 5 km - Chůze Český běžecký klub Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Marika Schnaubeltová 1974 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Jitka Červenková 1958 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Vera Nunukova 1983 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Antonín Dvořák 1973 5 km - Chůze Severky Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Jan Pivko 1955 5 km - Chůze Severky Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Jitka Formanová 1946 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Martina Veselá 1972 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Kryštof Veselý 2007 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Tereza Mlsnová 1986 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Eva Svobodová 1967 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Helena Wasserbauerová 1936 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Šárka Flašarová 1977 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Daniela Škodová 2011 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Ludvík Škoda 2014 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Sylva Očenášková 1949 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Vladivoj Očenášek 1947 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Matyáš Flašar 2014 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Jana Hrdličková 1972 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Zdeňka Štědráková 1976 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Tereza Chladová 1998 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Markéta Habásková 1981 5 km - Chůze W.I.L.D. Total Vital Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Kateřina Svobodová 1988 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Zora Hrdinová 1963 5 km - Chůze Lasvit Ajeto running team Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Eva Sychová 1986 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Pavel Pavel 1977 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Michaela Šenkýřová 1993 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Tomáš Čermák 1986 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Magdalena Juříčková 1973 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Marta Gabrielová 1988 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Hana Vlková 1960 5 km - Chůze žádný Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Kristina Otáhalová 1993 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Aneta Filipovičová 1998 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Eliška Obešlová 1994 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Růžena Káčerková 1977 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Zuzana Káčerková 2012 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Jana Kavková 1964 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Radka Trojánková 1975 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Anna Trojánková 2004 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Lenka Trojánková 2006 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Marek Chyba 1971 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Kamila Hollerova 1988 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Hana Švábová 1981 5 km - Chůze AeskuLab Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Mahaabala Majerová 1988 5 km - Chůze AeskuLab Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Andrea Romanovská 1987 5 km - Chůze AeskuLab Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Lenka Binková 1981 5 km - Chůze AeskuLab Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Veronika Vojtěchová 1981 5 km - Chůze AeskuLab Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Martina Kampfová 1975 5 km - Chůze AeskuLab Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Michal Berg 1976 5 km - Chůze AeskuLab Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Agáta Bergová 2012 5 km - Chůze AeskuLab Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Beáta Bergová 2014 5 km - Chůze AeskuLab Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Eliška Koblížková 1992 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Hana Gallusová 1997 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Adéla Paulusová 2000 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Dagmar Paulusová 1976 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Pavla Mikesková 2000 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Ida Andresová 1972 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Tomáš Juříček 2003 5 km - Chůze Ano
10. vlna - start ve 12:30 (vyzvednutí čísel od 11:45) Stanislav Janovský 1973 5 km - Chůze Ano
9. vlna - start ve 12:20 ( vyzvednutí čísel od 11:35) Lucie Jedličková 1981 5 km - Chůze Ski Klub Šumava Vimperk Ano
Blanka Krninská 1976 Proběhni.se - virtuální startovné Funkční trénink Milovice Ano
Lenka Ambrožová 1967 Proběhni.se - virtuální startovné Ano
Rudolf Frank 1975 Proběhni.se - virtuální startovné Ano
Matej Auxt 1989 Proběhni.se - virtuální startovné Ano
Martin Novák 1974 Proběhni.se - virtuální startovné Šneci v běhu Ano
Ljuba Janoušková 1955 Proběhni.se - virtuální startovné Ano
Jaromíra Libosvárová 1952 Proběhni.se - virtuální startovné Ano
Martin Podaný 1982 Proběhni.se - virtuální startovné Rozbeháme Cesko/Foxconn Ano
Jan Šembera 1988 Proběhni.se - virtuální startovné Ano
Jana Pučeglová 1984 Proběhni.se - virtuální startovné Ano
Jiří Obšil 1989 Proběhni.se - virtuální startovné Ano
Kateřina Hůrková 1994 Proběhni.se - virtuální startovné Ano
Markéta Mikulcová 1987 Proběhni.se - virtuální startovné Ano
Barbora Hladíková 1994 Proběhni.se - virtuální startovné Ano
Miroslav Koubek 1953 Proběhni.se - virtuální startovné Spartak Praha 4 Ano